29 Jun 2013
Merhaba arkadaşlar ;

İlk yazımızda sizlerle Dehşet Kaseti adlı filmin incelemesini yapmak istedik.2013 yapımı bir film olan ve en çok da yönetmenlerinin çok olmasıyla dikkatleri üzerine çeken bu film Abd,Kanada,Endonezya ortak yapımı.

96 dakikalık bir sürede bitirebileceğiniz filmde Oka Antara , Kelsy Abbott , Hannah Al Rashid , Fachry Albar , Devon Brookshire gibi ünlü aktörler görev alıyor.28 Haziran 2013 tarihinde ülkemizde gösterime girecek olan bu film açıklamalarımızdan da anlayabileceğiniz üzere Gerilim ve Korku kategorilerinde yer alıyor.

Özel dedektiflerin kaybolan bir çocuğu aramak için yola çıkmaları ve çocuğun kaybolduğu eve girdikten sonra özel bir koleksiyon olan kasetleri bulmalarıyla film başlıyor.Bulunan bu kasetlerde tahmin edebileceğiniz gibi çok özel ve tüylerinizi diken diken edecek görüntüler bulunmaktadır.

Kasetlerin incelenmesinin akabinde olayın sanıldığı kadar basit olmadığı ve çok ince planların yapıldığını gören dedektifler bu noktadan sonra filmin daha da gerici bir hale gelmesini sağlayacaklardır.

Filmi izledikten sonra görüşlerinizi bizimle paylaşırsanız diğer okuyucularımız da faydalanır.İyi seyirler


Comments

There isn't any comment in this page yet!

Do you want to be the first commenter?


New Comment

Full Name:
E-Mail Address:
Your website (if exists):
Your Comment:
Security code: